Kurs HTML5 zaawansowany

Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Kurs CSS3 zaawansowany


Kurs HTML5 zaawansowany

Poznaj niesamowite możliwości oferowane przez HTML5.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla użytkowników, którzy znają podstawy HTML i chcą rozwinąć swoje umiejętności z naciskiem na funkcjonalności oferowane przez najnowszą specyfikację tego języka. To doskonałe rozwinięcie i uzupełnienie kursu Budowa stron w HTML5.

Czego nauczę się z kursem?

Zdobędziesz obszerną wiedzę na temat praktycznego zastosowania nowości języka HTML5. Będziesz w stanie wdrożyć na swojej stronie wiele ciekawych funkcjonalności bez konieczności stosowania dodatkowych bibliotek. Nauczysz się pracować z API przeglądarki i poznasz wiele niesamowitych technik, które są przyszłością webdesignu.


Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Spraw, aby twoja witryna znalazła się na szczycie wyników wyszukiwania.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce samodzielnie pozycjonować swoje strony internetowe. Jest też doskonałym wyborem dla osób, które zlecają pozycjonowanie komuś innemu, ale jednocześnie chcą być z tematem na bieżąco. Nawet jeśli zajmujesz się pozycjonowaniem od jakiegoś czasu to ten kurs może wciąż być przydatny jako źródło wiedzy na temat bieżących trendów i aktualnych rozwiązań w pozycjonowaniu.


Kurs CSS3 zaawansowany

Poznaj niesamowite możliwości oferowane przez CSS3.

Dla kogo ten kurs?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą tworzyć strony atrakcyjne wizualnie z użyciem najnowszych trendów i technologii. Jest doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy znają już podstawy CSS i chcą zdobyć wiedzę na temat zaawansowanych technik oferowanych przez CSS3.

Czego się nauczę?

Nauczysz się tworzyć strony, które przyciągają uwagę swoim wyglądem i w dodatku są lekkie, wydajne oraz przyjazne dla użytkownika. Poznasz liczne praktyczne przykłady zastosowania CSS3. Opanujesz ciekawe zaawansowane rozwiązania, które możesz bez problemu zastosować w swoich własnych projektach.

 

 

 

 

www.000webhost.com